HAKKIMIZDAKaratepe Büro Mobilya; Merhum Cafer Karatepe tarafından 1972 yılında kurulmuştur. Firmamız sektöre koltuk imalatı ve döşemeciliğiyle başlamış, 1982 yılında faaliyet alanını ilk mağazasını açarak genişletmiştir.

1997 yılından itibaren Ufuk Karatepe tarafından yürütülmeye başlayan yönetim faaliyetleri ile Karatepe Büro Mobilya, müşterilerine sunduğu güven ve kalitenin kuşaklar boyu devamlılığını sağlamayı hedeflemiştir.

Sektörde 40 yılı aşkın süredir edindiği tecrübe ile Türkiye genelindeki birçok seçkin üreticinin ürün yelpazesini bünyesi altında toplayan Karatepe Büro Mobilya, müşterilerinin beklentilerini, kalite, hizmet ve istikrarla sürdürmektedir.

Firmamız, sektörde ürün ve hizmet kalitesiyle en iyi olmak, sahip olduğu güvenirlilik imajını ve müşteri memnuniyetini korumak için çeşitli kalite politikalarını uygulamaktadır. Bu politikalar çerçevesinde müşterilerimizin ürünlerindeki memnuniyeti sağlamak, satış sonrası destek ile gerekli iyileştirmeleri uygulamak öncelikli görevimizdir.

Sunduğumuz ürün ve hizmetlerin insan sağlığına saygılı, evrensel kalite standartlarında olmasına özellikle dikkat edilerek devamlılık ve saygınlığın korunması hedeflenmiştir.

Karatepe Büro Mobilya; her günün daha iyiye uzanan bir adım olduğu düşüncesi ile hareket etmektedir. Bu doğrultuda belli bir mesafe almış görünsekte kendimizi henüz yolun başında sayıyoruz.Tüm Hakları Saklıdır. Karatepe Mobilya   |   Mega Tasarım © 2016